Hansman Fotografeert – zichtbaar maken wat jouw bedrijf bijzonder maakt
Mijn naam is Guido Hansman, eigenaar van Hansman Fotografeert en lid van Ondernemend Emmen. Ik werk dagelijks voor bedrijven en organisaties die hun verhaal beter en duidelijker in beeld willen brengen. Geen poeha, geen stockbeelden, maar echte foto’s en video’s van echte mensen en echte processen.
Een belangrijk onderdeel van mijn werk is dronefotografie en -video. Daarbij ga ik verder dan alleen een mooi overzicht van bovenaf. Ik maak next level dronebeelden die laten zien hoe een locatie, gebouw of proces in elkaar zit. Dat kan buiten, maar ook indoor: bijvoorbeeld in bedrijfshallen, bij evenementen of tijdens productieprocessen. Altijd veilig en met aandacht voor detail.
Daarnaast maak ik veel zakelijke portretten op locatie. Medewerkers hoeven niet naar een studio; ik kom naar het bedrijf toe. In de eigen werkomgeving ontstaan portretten die herkenbaar zijn en gemaakt in een vertrouwde omgeving.
Ook leg ik bedrijven vast in actie. Proces- en actiefotografie laat zien wat je doet en hoe je het doet. Denk aan vakmanschap, samenwerking, machines, producten en diensten in gebruik. Dit soort beelden werkt sterk in marketing, presentaties en jaarverslagen, omdat ze laten zien wat woorden vaak niet goed kunnen uitleggen.
Tot slot fotografeer en film ik evenementen: open dagen, bijeenkomsten, lanceringen en andere belangrijke momenten. Goede eventbeelden zorgen ervoor dat een evenement blijft hangen bij bezoekers én leveren direct promotiemateriaal op voor een volgende editie.
Ik denk graag mee, werk efficiënt en lever beelden die praktisch inzetbaar zijn.
Contact
Guido Hansman
info@hansmanfotografeert.nl
06 – 20 35 16 65
www.hansmanfotografeert.nl