Online informatiesessie Baanbrekend Perspectief (EXTERN)

Via deze online sessie op dinsdag 3 juni informeren wij u graag (meer) over Baanbrekend Perspectief. In september starten er weer een aantal groepen, zowel voor deelnemers uit de provincie Groningen als uit omgeving Emmen. We hebben nog een aantal plekken vrij, en dit is de laatste informatiesessie voor de zomer.

Met Baanbrekend Perspectief worden werknemers van 55 jaar en ouder zelf aan het roer gezet en blijven ze met meer plezier en productiviteit aan het werk, en dragen organisatie bij aan een bredere transitie. Gedurende 8 weken volgen de deelnemers één dag in de week een module in een kleine groep, waar ze loopbaantraining en workshops volgen en ervaringen kunnen uitwisselen. Baanbrekend Perspectief is toegankelijk voor deelnemers uit alle sectoren, en van MKB tot grote organisaties en overheden.

Dus wilt u meer weten om uw werknemers van 55 jaar en ouder met plezier aan het werk te houden, om zelf mee te doen of met uw organisatie aan te sluiten? Schuif dan online aan op 3 juni! Wilt u liever in gesprek met iemand van het Baanbrekend team? Neem dan contact op via info@baanbrekendperspectief.nl of bel naar 050 800 3244!

AANMELDEN KAN HIER!

Datum en locatie

dinsdag 3 juni 15:30 - 16:30 uur
ONLINE