Basiscursus Energie en Energietransitie (OE)

Beste ondernemer,

Ondernemend Emmen nodigt u uit voor een praktische sessie over energie en de energietransitie. Deze cursus biedt u de kennis om uw bedrijf voor te bereiden op de energietransitie.

Tijdens deze sessie behandelen we o.a.:

  • Basiskennis over energie: Wat is energie, eenheden, vormen van energie.
  • Energietransitie en CO2-reductie: Belangrijke mijlpalen, huidige status en doelstellingen.
  • Elektriciteitsnetwerken en hun werking: Opbouw en werking van het net, veelgebruikte begrippen.
  • Praktische oplossingen en toepassingen incl. terugverdientijd/verdienmodel.
  • Welke mogelijkheden zijn er voor bedrijven die last hebben of gaan krijgen van het netcongestieverhaal.

De basiscursus wordt gegeven door Roelof Staal, ondernemer in duurzame techniek en Adviseur duurzame energie bij Ondernemend Emmen/Gemeente Emmen. Met een technische achtergrond en ruime ervaring in de dagelijkse praktijk van duurzame energie, biedt deze cursus een nuchtere en praktische benadering. De focus ligt op wat voor ondernemers van belang is: hoe u ervoor zorgt dat uw bedrijf niet negatief wordt beïnvloed door netcongestie en prijsstijgingen, maar juist kan profiteren van de positieve ontwikkelingen in de energiemarkt

Er wordt gezorgd voor een hapje en een drankje en er is gelegenheid voor informeel netwerken met collega-ondernemers.

Aanmelden kan via het formulier op deze pagina.

Kunt u niet op deze datum? De cursus wordt tevens gegeven op dinsdag 10 juni. Opgeven kan via het formulier dat te vinden is op deze datum in onze kalender.

We hopen u te mogen verwelkomen.

Tot 3 juni!

Datum en locatie

dinsdag 3 juni 15:00 - 19:00 uur
Ondernemerscafé, Ondernemend Emmen, Kapitein Nemostraat 20, Emmen
  • Meerdere namen mogelijk
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is hidden when viewing the form
  • This field is hidden when viewing the form
    DD slash MM slash YYYY