Met Binder3D naar de Formnext op 8 en 9 november 2023 (EXTERN)

De wereld van Additive Manufacturing staat niet stil en dit jaar nemen wij jou mee naar het hart ervan! Als je vorig jaar hebt genoten van onze reis, of als dit je eerste keer is, we garanderen een ervaring die je niet snel zult vergeten.

Wat staat je te wachten?

Ontdekking & Inspiratie: Ervaar de nieuwste ontwikkelingen van de 3D-printindustrie tijdens Formnext, de prominente internationale vakbeurs. Een uitgelezen kans om kennis te delen en te leren.

Netwerken & Verbinding: Kom in contact met professionals en gepassioneerden uit de branche. Dit is de plek om duurzame relaties te smeden.

Luxe & Comfort: Verblijf in het prachtige viersterren Ringhotel Nassau Oranien in Hadamar. Geniet van de faciliteiten, van het wellnesscentrum tot de gezellige bar.

Belangrijke details:

  • Vertrek: 8 november, 6:30 uur vanuit Westerbork.
  • Beurs: 8 november, 13:00-18:00 uur & 9 november, 9:00-16:00 uur.
  • Hotelovernachting: In het viersterren Ringhotel Nassau Oranien in Hadamar.
  • Diner: Geniet van een 3-gangen diner in het Ringhotel Nassau Oranien.

Terugkomst: 9 november, in de avond.

De kosten

-Proeftuin-leden: Volledige dekking van de kosten.
-Bronsleden: Gratis voor één persoon.
-Zilver- & Goudleden: Gratis voor twee personen.
-Niet-leden: Deelnamekosten van €250 exclusief btw.

Beperkte plaatsen!
We streven naar een persoonlijke setting om het netwerken te bevorderen. Daarom zijn de plaatsen beperkt. Meld je snel aan via onze website of per e-mail naar info@binder3d.com.

Goed om te weten:
Annuleren is kosteloos mogelijk tot 14 dagen voor vertrek. Betaling dient 48 uur voor vertrek te zijn voldaan.

Laten we samen deze reis onvergetelijk maken en de fascinerende wereld van 3D-printen en 3D-scannen te verkennen!

Datum en locatie

woensdag 8 november 13:00 - 18:00 uur
Frankfurt, Duitsland